Schrack Technik Kft.

Logisztikai koordinátor és folyamatfejlesztő (Budapest)

Fejlődő csapatunkba újonnan nyíló Logisztikai koordinátor és folyamatfejlesztő pozícióba keresünk munkatársat!

Elkötelezett vagy a logisztika-anyagáramlás területen? Hosszútávú gondolkodás, alaposság, jó elemző képesség és megoldásokban való gondolkodás jellemez? Szívesen tekintesz vissza munkád eredményére és megdolgozol a sikerekért?

Az energia és villamosság termékeinek tengerében kínálunk lehetőséget mélyvízben, úszóknak! Ha nem szeretsz unatkozni és szívesen vállalsz nagyobb felelősséget itt ez vár rád: szervezed és kontrollálod a napi munkát, számolsz, elemzel, optimalizálsz és folyamatokat fejlesztesz, hogy mi jöjjünk ki a legjobban! Ha felelősségteljes és sokoldalú munkakörre vágysz, ahol fejlődhetsz akkor Veled tudjuk elképzelni a jövőt!

A piacvezető villamosipari megoldásokat kínáló Schrack Technik vállalatcsoport hazánkban közel 30 éves múlttal rendelkezik, osztrák anyacégünk 100 éves. Többszörös sikerdíjasként a világ 45 országában tesszük korszerűbbé a fény és energia áramlását! Termékeink folyamatos fejlesztéssel a jövőt képviselik – otthon vagyunk az alternatív energia és villamos autók terén is!

Lépj be a fény és energia világába, alkoss maradandót a Schrack csapatában, Jelentkezz!

Amiben szükségünk van a TE tudásodra:

  • Logisztikai folyamatok tervezése és optimalizálása (anyagáramlás, anyagmozgatás, tárolás, csomagolás)
  • Az anyagáramlási folyamatok fejlesztése, a legjobb gyakorlatok alkalmazása
  • Raktár-bővítési projekt során a raktári rendszer egységesítése, folyamatok újrahangolása
  • Együttműködés a vevőkkel, ügyfelekkel és szállítmányozó partnerekkel
  • Garanciális és visszaáru folyamat operatív kezelése, optimalizálása
  • Beosztottak és napi munkafolyamatok koordinálása, értékelése
  • Kapcsolattartás a külföldi logisztikai központtal
  • Riportok, kimutatások készítése a terület eredményességéről
  • Képzések, oktatások megtartásában való aktív részvétel

Mindezek LEENDŐ KOLLÉGÁNKAT JELLEMZIK:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai, közgazdász, gazdálkodás preferáltan)
  • Legalább 3 éves tapasztalat logisztikai/anyagáramlási területen
  • Raktári környezetben szerzett rutin
  • Alaposság és jó elemző képesség
  • Kreativitás és megoldásokban gondolkozás
  • Proaktív személyiség, aki az aktuális feladaton túl képes előre gondolkodni
  • Csapatjátékos vagy, de önállóan is megállod a helyed
  • Gyors helyzetfelismerési és döntéshozatali készség

Előnyként értékeljük:

  • Csapatvezetésben szerzett rutin
  • Ha angolul és németül is jól tudsz egyszerre
  • Raktár-bővítési vagy újonnan épülő raktár kialakítási projektben való rutin

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatások
  • Stabil és eredményes nemzetközi cég
  • Fejlődő szervezeti légkör (létszámunk évről évre nő)
  • Biztos és hosszútávú karrierlehetőség
  • Összetartás és elkötelezettség: munkatársaink többsége 10-20 éve csapatunk tagja
  • Közvetlen, nyitott kollégák és vezetők
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
  • Csapatépítő programok (kollégáink gyakran vesznek részt sporteseményeken, pl. Ultrabalaton versenyen)

Munkavégzés helye:

  •  1172, Budapest, Vidor u. 5 - A Schrack Technik Kft. központi telephelye

Jelentkezésed az űrlap kitöltésével és önéletrajzod csatolásával tudod leadni, amelyet Darai Dóra, HR Generalista vár! Technikai hiba esetén a jelentkezésedet a d.darai(at)schrack.hu címre is küldheted!
Kérdésed van az álláslehetőségről? Keress bátran telefonon: 06-30-019-7615!

Schrack Technik Kft. GDPR szerinti adatvédelmi nyilatkozata